Mgr. Jan Šulec – mentor a rodinný advokát

 

Vyslechnout druhého, pochopit jej a podat mu pomocnou ruku je pro mě naprostou přirozeností. V koučování se cítím jako ryba ve vodě, jelikož v něm kombinuji svoji přirozenou vnímavost a empatii s analytickou schopností „přijít věci na kloub“ a to do hloubky.

Psychologie a osobní růst mě fascinovaly již od ranného mládí, a neustále jsem hledal odpovědi na nekonečné otázky „Proč“. Vystudoval jsem Právnickou fakultu a následně se stal advokátem, lidé mě však vždy zajímali komplexně. Často se mi tak stávalo, že kromě právní otázky se mnou řešili i život jako takový, což především v oblasti rodinného práva velmi úzce souviselo. Došlo mi, že otázka partnerských vztahů, sebevědomí či seberealizace mnou rezonuje natolik, že se jí chci věnovat profesně. A skutečně svou práci žít.

Dnes už 5 let koučuji, mám spokojené klienty a vím, že jsem ve své profesi naprosto autentický. Poslední rok jsem se více zaměřil na téma mužsko-ženské polarity, které se stává společenským fenoménem. V tomto směru jsem vedl Workshop pro „Ledové královny“ a s Lenkou Černou vypracoval online program na stejnou tématiku. Kromě toho se věnuji našemu novému projektu Rozvod-manželství.cz

Ve volném čase rád sportuji, především fitness, badminton a fotbal. Miluji otužování a objevování dalších metod k maximalizaci duševní pohody a dobití energie.

 

Moje praxe

  • 5 let praxe v oblasti koučinku, mentoringu i právního poradenství
  • certifikace PURE MIND pro práci s emočním naprogramováním a psychosomatikou
  • specializuji se na partnerské vztahy, rozvod manželství, porozchodovou rehabilitaci a mužsko-ženskou polaritu
  • pomáhám ženám, které si nedovolí být v ženské energii a mužům, jenž se cítí slabí
  • provedu Vás náročným obdobím profesní změny, najdeme spolu tu pravou seberealizaci
  • mám 7 let právnické praxe v oblasti rodinného práva na soudu a v advokacii

 

Konzultační cena a kontakt

Poskytuji osobní i online konzultace a moje hodinová sazba je 1500 Kč. Pokud si se mnou chcete sjednat konzultaci, napište nám na zakaznicke@mindcorp.cz .

 

Moje nejnovější videa: