Tým odborníků

Jsme tým profesionálů, kteří vám rádi pomohou při rozvodu manželství. V rovině psychické podpory i právního poradenství.

 

Bc. Lenka Černá – autorka projektu 

Jsem životní průvodkyní s dlouholetou praxí v oblasti koučování, mentoringu a psychosomatiky. Pomáhám lidem k maximalizaci jejich potenciálu, probuzení sebevědomí a vlastní hodnoty. Vedu tým interních koučů a jsem autorkou tohoto online projektu.

Jsem autorkou knihy „Cesta mimořádné ženy“, online programů „Generální úklid života“,  „7 kroků k získání vědomého a šťastného vztahu“ a „Manuál sebelásky“.

Více o mně: Lenka Černá – profil odborníka

 

Mgr. Jan Šulec – mentor a rodinný advokát 

Jsem mentorem i advokátem, který pomáhá svým klientům v oblasti jejich vztahových krizí i při rozvodu manželství. V současné době se také specializuji na pomoc těm, kteří chtějí odhalit své vztahové naprogramování.

Jsem autorem e-knihy a online programu „Jak najít toho pravého pro skutečný život“, věnuji se individuálnímu poradenství.

Více o mně: Mgr. Jan Šulec – profil odborníka

 

 

Mgr. Marek Klauz – rodinný advokát 

Vystudoval jsem Právnickou fakultu Univerzity Palackého v Olomouci a po absolvování tříleté koncipientské praxe a složení advokátních zkoušek jsem si založil vlastní advokátní kancelář.

Vedle občanského práva, práva nemovitostí, obchodního práva a insolvencí se specializuji také na právo rodinné. 

Více o mně: Mgr. Marek Klauz – profil odborníka