Škola koučů

K oblasti osobního růstu jsem poprvé „přičuchla“ v mých 16 letech, kdy jsem jako dárek dostala knihu „Miluj svůj život“ od L. Hay. Byla jsem tou knihou tak fascinovaná, že jsem hledala další a další knihy o tom, jak si vytvořit hezký život, více milovat sebe a také jak profesně růst. Svojí firmu, která dodnes pomáhá lidem k lepšímu životu, jsem založila ve svých 21 letech. Byl to tenkrát krok do neznáma, ale když těch 15 let dnes hodnotím, bylo to nejlepší rozhodnutí, které jsem kdy mohla udělat.

Během mé profesní cesty jsem proseděla tisíce hodin s mými klienty, vyslechla obrovské množství životních příběhů a myslím si, že jsem se naučila lidem při jejich problémech skutečně pomáhat. Pro svou práci využívám mimo jiné metodu Emočních rovnic, kterou jsem sestavila s Alešem Kalinou. Celý příběh o tom, jak to bylo, pro vás připravuji a sepisuji. V každém případě, oba dva působíme již řadu let separátně a máme na způsob pomoci lidem trochu odlišný pohled.

Možná i vy cítíte, že byste se chtěli věnovat pomoci lidem, ale nevíte jak začít. Pro všechny, kteří hledají v oblasti koučování a mentorování uplatnění, nabízím kvalitní školení a zároveň možnost pracovat s metodou Emočních rovnic.


Založila jsem pro vás koučovací školu PURE MIND, která však není zaměřená pouze na metodu Emočních rovnic.
 Mohu vám tak předávat své znalosti ze světa psychosomatiky, energetiky těla, profesního koučinku. A také vás naučím PRAKTICKY koučovat. Což je, podle nás, doopravdy to nejdůležitější. V neposlední řadě vás marketingově podpoříme, avšak ponecháme vám do budoucna podnikatelskou svobodu. To znamená, že po vás nebudeme chtít žádné další provize z odkoučovaných klientů.

Více o naší škole, a tom, jak to všechno funguje, najdete zde: Škola Lenky Černé PURE MIND. 

Vaše

Lenka Černá