Reference

Přinášíme vám vybrané reference našich certifikovaných koučů pro práci s Emočními rovnicemi: 

Hani, tak zde je moje reference. Minulý rok byl můj pracovní život na zhroucení a výrazně to ovlivňovalo i můj život v soukromí. Čím víc jsem se snažila, tím silnější se mě zmocňoval pocit, že jsem naprosto neschopná. Neustále jsem analyzovala rozhodnutí, která jsem udělala, a hledala v nich chyby. Neuměla jsem si vážit sama sebe a automaticky se obviňovala i z průběhu událostí, které jsem nemohla ovlivnit. Své věty jsem pro jistotu začínala slovem promiň. Doma jsem plakala a ještě více se obviňovala. Byla jsem zacyklená a neuměla najít cestu ven. V té době mi pomohla Hanka. Při první schůzce si získala mou 100% důvěru, přesně věděla, co se uvnitř mě děje. Během našich sezení mi ukázala, že mít se rád není výsada, ale právo. Pomohla mi najít správný směr v životě a podržela mě při mých prvních krůčcích po nové neznámé cestě. Pomohla mi pochopit, že naprostá většina mých strachů je neoprávněných. Dokázala mě přimět sebrat mé sebevědomí ze země a to mi pomohlo vyrovnat se s věcmi, které nemohu mít stoprocentně pod kontrolou a přestat se donekonečna obviňovat. Konečně jsem se mohla pořádně nadechnout. Mám pocit, že díky Hance nepřežívám, ale žiju. Michaela V.

Michaela V.

Hezký den, Katko, prvně bych Vám chtěla moc poděkovat, že z týmu koučů jste si mě buď vybrala právě Vy nebo mi zrovna Vás někdo přidělil. Musím říct, že to byla ta nejlepší volba a chci Vám říct, jak se mi s Vámi dobře pracuje. Hodně důležitý pro mě je pocit bezpečí u Vás… Takže velké díky za vše, co pro mě se mnou děláte.

Adéla T.

Dobrý den Katko, chtěla bych Vám poděkovat za vaše vedení v počátku mého osobního rozvoje. Můj vztah s partnerem bohužel skončil definitivně, ale i přesto se cítím nabitá energií s nadšením do práce na sobě. A to hlavně díky Vám 🙂 Děkuji a mějte se hezky

Alena K.

Milá Katko, na našich schůzkách jsem měla vždycky pocit, že mi rozumíte, nasloucháte a že máte pochopení pro můj problém. Působíte na mě jako spolehlivý a milý člověk. Oceňuji, že jste mě nikdy do ničeho netlačila a nechala mě, ať si přijdu na věci sama. Celkově se teď cítím mnohem líp. Naučila jste mě si dát více času a prostoru pro sama sebe a mít se zase ráda. Za to vám moc děkuji! Taky díky za tipy za výlety, knížky a webové stránky… Mějte se fajn, moc vás zdravím,

Jana P.

Katko, chtěla bych Vám poděkovat, že jste mi pomohla otevřít oči, zamyslet se nad svým dosavadním životem a odpovědět na otazníky v mé hlavě, které mne již dlouhou dobu trápily a komplikovaly mi každodenní život. Vaše charisma, pozitivní přístup a stálý úsměv na tváři mne vždy nabyly energií a inspirovaly k odpoutání se od zažitých modelů v mé hlavě. Pomohla jste mi najít vlastní cestu, ujasnit si, co je pro mne v „mém“ životě důležité. Díky Vám jsem se posunula o velký krok vpřed v rozvoji sebe sama, podařilo se mi zlepšit vztahy se svým okolím, přijmout trápení z minulosti, být vyrovnanější a co hlavně – pomohla jste mi pochopit velkou pravdu, tj. „své okolí nezměníš, ale můžeš změnit sebe sama a pak se vše kolem, tak nějak vyjasní a zjednoduší“. Dnes mne už jen mrzí, že jsem se s Vámi nepotkala dříve, ale jak jste sama řekla: „vše má svůj čas a člověk k určitým věcem musí postupně dospět“. Ještě jednou děkuji za vše a přeji mnoho spokojených klientů!!

Kateřina V.

Milá Lenko, moc Vám tímto děkuji za pomoc při vyřešení mých problémů. Přišla jsem k Vám s prosbou o pomoc v partnerském vztahu a díky Vaší pomoci jsem konečně vyřešila i mé negativní zážitky z dětství, které mě provázely až do dospělosti a měly vliv i na můj partnerský život. Konečně jsem je s Vaší pomocí definitivně vyřešila, odstranila a tím si i vyčistila hlavu. Opravdu se mi hrozně ulevilo. Plno věcí mě tížilo a ani jsem si to pořádně neuvědomovala. Díky Vám jsem si v hlavě vše srovnala. Umíte nazvat pocity pravým jménem a dala jste mi odvahu jít dál svou cestou. Moc Vám ještě jednou děkuji. Cítím se díky Vám skvěle a zvedla jste mi sebevědomí.

Ivana

Velmi hezká, velmi milá,  velmi příjemná, velmi vnímavá chápající – profesionál. Je to mé první osobní setkání s koučem. Jsem ráda za toto setkání. Paní Wolf, jak jsem už psala je profesionálka, která se vás ujme a provází vás cestičkou /vy nevíte, kam ta cestička vede/ k vytyčenému cíli. Před prvním setkáním jsem neměla potuchy, co se bude dít. Paní Wolf se mě ujala, vysvětlila o co se budeme snažit, a na zdánlivě zvláštní otázky se našla odpověď. Je to o důvěře, kterou máme ke koučovi. To co nechápeme, čemu nerozumíme, zdá se nám divné, tím, že věříme svému koučovi, tak se pomalu vyjasňuje a dává smysl. A to jsem našla v paní Haně Wolf. Učí mě odpovídat na dotazy, odpovídat tak, aby to byla moje odpověď, odpověď která jde zevnitř. Učí mě přemýšlet, zamýšlet se nad danou situací. Učí mne nebát se říci, co skutečně ve skrytu tzv. duše cítím nebo tuším, co je tam skryto. Toto si myslím, že je pro mne tzv. gró všeho, otevřít se, beze strachu ze zneužití, zesměšnění, to je pro mne v tomto druhu spolupráce důležité. Nejdůležitější považuji, že od první chvíle jsem k paní Wolf pocítila důvěru a proto, co jsem napsala v předcházející větě, se mohlo uskutečnit.  Děkuji, že jsem se s paní Wolf mohla potkat a těším se na další spolupráci.

Ilona M.

Moc Vás zdravím Lenko! Tímto bych Vám chtěla moc poděkovat…..Poděkovat, že jste se mě tenkrát “ujala “, makala se mnou na mé hlavě, odpověděla na všechny mé otázky na které jsem neznala odpověď. Můžu říct, že jsem se na každou konzultaci s Vámi těšila, protože jsem věděla, že se zase posunu o kousek dál… Až je mi líto, že ty naše schůzky končí, protože jste velice pozitivní a energií nabitý člověk 🙂 Kéž bych ve svém životě potkala takových lidí více…Díky, že jste!! Přeji Vám hodně štěstí a hodně spokojených klientů!

Petra

Zdravím Lenko, přemýšlel jsem, jak Vaší práci co nejvýstižněji ohodnotit. Protože to je spíše na delší povídání. Pro mě jste člověk, který mi umožnil se v 37letech znovu narodit, začít žít nový pro mě mnohem lepší život, o kterém se mi předtím ani nesnilo a vidět svět kolem sebe úplně jinýma očima. Za to jsem vám nesmírně vděčný a peníze, které jsem za to u Vás dal, budu pokládat jako nejlepší investici v mém životě.

Pavel

Tu spoustu času a energie, kterou jsem v minulém roce věnovala nekonečnému přemítání nad svým osobním životem, bych dnes určitě využila lépe 🙂 Díky konzultacím, které jsem měla možnost absolvovat s Lenkou Černou, jsem si udělala pořádek v soukromí a díky uspořenému času se začala více věnovat sama sobě, svému zdraví a kondici. Otočené emoční rovnice fungují a život zase nabral správný směr 🙂 Nezbývá než poděkovat.

Růžena

Vlastně jsem věděl, proč mně je tak zle. Ale neuměl jsem to pojmenovat, uchopit a řádně s tím zatřepat. Potřeboval jsem na tom dně nějaký jednoduchý a funkční koncept, jak se z toho dna vyhrabat. Ono se na tom dně totiž špatně dýchá, uf, je to vlastně spíš lapání po dechu! Lenka mě prostě dokázala popostrčit správným směrem. Musíte to odpracovat, ale v principu to je jednoduché a elegantní. V jednoduchosti je krása, a to bez ohledu, kam si s sebou ten mozek vezmete. Odhození nepotřebného nákladu je tak osvěžující a ulehčující!

Tomáš